خدمات‌رسانی به روستائیان از نقاط درخشان معاون اول رئیس‌جمهور

خدمات‌رسانی به روستائیان از نقاط درخشان کارنامه نظام است

۲۰مهر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۰ AM 338

معاون اول رئیس‌جمهور خدمات‌رسانی به روستائیان را از نقاط درخشان کارنامه نظام دانست.

معاون اول رئیس‌جمهور خدمات‌رسانی به روستائیان را از نقاط درخشان کارنامه نظام دانست.


*** خدمات‌رسانی به روستائیان از نقاط درخشان کارنامه نظامبه گزارش خبرگزاری روستا، اسحاق جهانگیری در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

خراسان جنوبی یکی از استان‌های در مسیر توسعه است و با توجه به اینکه مرز مشترک با افغانستان دارد می‌توانیم از این طریق تعاملات خود را با این کشور افزایش دهیم.

وی افزود: استفاده از این ظرفیت برای توسعه تجارت خارجی و تعاملات با کشور همسایه در برنامه قرار دارد.

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: از آنجایی که خراسان جنوبی در مسیر توسعه خط ریلی چابهار به مشهد قرار دارد در آینده این توسعه تسریع می‌یابد و این خط ریلی به تبادلات بین‌المللی کمک خواهد کرد.


*** برگزاری همایش ملی روستا و عشایر در خراسان جنوبیوی با اشاره به همایش ملی روز روستا و عشایر یادآور شد: این همایش برای نخستین بار به غیر از پایتخت در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

معاون اول رئیس جمهوری دوشنبه برای شرکت در همایش ملی روز روستا و عشایر و افتتاح چند طرح عمرانی وارد بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی شد.

وزرای جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، نیرو و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه جمعی از معاونین وزرا و مسئولان کشوری در این سفر معاون اول رئیس‌جمهور را همراهی می‌کردند.


*** برنامه‌های معاون اول رئیس‌جمهور در سفر یک روزهبه گزارش خبرگزاری روستا، گفتنی است، معاون اول رئیس‌جمهور با سفر به بخش درح شهرستان مرزی سربیشه همزمان با ۱۵ مهر روز روستا و عشایر با مردم این منطقه دیدار می‌کند.

بازدید از طرح آبرسانی به بیرجند و نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در بخش روستایی و عشایری از دیگر برنامه‌های جهانگیری در این سفر یک روزه است.

منبع : خبر گزاری روستا

برچسب ها : روستا استغال دولت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است